Consultation for Denmark

Consultation for Denmark, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Denmark; Türkiye’ de bulunan Danimarka Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Danimarka vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Danimarka temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Danimarka Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Danimarka Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Danimarka temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Danimarka seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Danimarka vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Denmark web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Denmark web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Denmark web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Denmark‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Consultation for Denmark

Danimarka Konsolosluğu Resmi Web Sitesi; tyrkiet.um.dk